اخبار انجمن

تدبیر دولت برای توزیع سوخت یورو ٤ در کمتر از یکسال عملی شد

 • مشاهده در قالب PDF

عزم وزارت نفت برای اجرای کامل مصوبه توزیع سوخت یورو ٤ در کلانشهرها

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور با اشاره به عزم وزارت نفت برای اجرای کامل مصوبه دولت مبنی بر توزیع بنزین و گازوئیل یورو ٤ در کلانشهرها گفت: هم اکنون در شش کلانشهر کشور بنزین یورو ٤ در حال توزیع است و تا پایان بهار آینده دو کلانشهر دیگر تحت پوشش بنزین یورو ٤ قرار خواهد گرفت.

 • ادامه مطلب...

  اعضاءجدید هیات مدیره و بازرسان انجمن

  • مشاهده در قالب PDF

  جلسه مجمع عمومی سالیانه انجمن اپنا در تاریخ 25 خرداد ماه 1394 برگزار گردید.

   


  در این جلسه انتخابات هیئت مدیره و بازرسان برگزار شد که مطابق آرا حاضران در جلسه، آقایان امیر محمد اسلامی، محمد حسین صابر، علی میثاقی، حسین منافی، علیرضا کاظم پور، شروین نجاتیان و روح الله شهیدپور به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و آقایان سعید مقصودی و محمد مهدی مرتضوی به عنوان عضو علی البدل هیئت مدیره انتخاب گردیدند.

  همچنین آقایان مصطفی صفری و مهرداد تیمریان نیز به عنوان بازرسان اصلی انجمن انتخاب شدند.

  بر اساس تصمیم هیئت مدیره در اولین جلسه بعد از مجمع، آقای علی میثاقی به عنوان رئیس هیئت مدیره، آقای روح الله شهیدپور به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره، آقای امیر محمد اسلامی به عنوان دبیر هیئت مدیره، آقای شروین نجاتیان به عنوان خزانه دار هیئت مدیره تعیین شدند.

  سایر اعضای هیئت مدیره به شرح ذیل می باشد:

  آقایان محمد حسین صابر، حسین منافی و علیرضا کاظم پور

  عضو هیئت مدیره انجمن شرکتها و موسسات پژوهشی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در گفتگو با ایرنا مطرح کرد: ظرفیت تولید نفت ایران با تزریق نیتروژن 500 هزار بشکه افزایش می یابد

  • مشاهده در قالب PDF

  به گزارش خبرنگار ایرنا: اميرمحمد اسلامي عضو هيات مديره انجمن شرکت ها و موسسات پژوهشي صنعت نفت، گاز و پتروشيمي در نشست خبري  معرفي دستاوردهاي بخش خصوصي در صنايع نفت، گاز و پتروشيمي اظهار داشت: از حدود چهار سال پيش و پس از ابلاغ نظامنامه پژوهشي کشور، شرکت هاي داخلي فعال در بخش پژوهشهاي نفت مورد بي مهري قرار گرفته اند. ادامه مطلب...

  در گفتگو با ایسنا مطرح شد: چرا اینها که توان مقابله با تحریم داشتند، تعطیل شدند؟

  • مشاهده در قالب PDF

  رییس هیات مدیره انجمن شرکت‌ها و موسسات پژوهشی صنعت نفت در گفتگویی با خبرگزاری دانشجویان ایران عنوان داشتند: گاز و پتروشیمی از کاهش اعتبارات پروژه‌های پژوهشی نفت در چهار سال گذشته انتقاد کرد.

  ادامه مطلب...

  صورتجلسه مجمع عمومي عادي انجمن صنفي شرکتها و مؤسسات پژوهشی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

  • مشاهده در قالب PDF

  براساس آگهي دعوت مندرج در روزنامه اطلاعات تاريخ 92/4/26 و دعوتنامه شماره 92/033/ش تاريخ 92/4/26 مجمع عمومي عادي ( مرحله اول) در ساعت 10 صبح روز پنج­شنبه تاريخ 92/5/24 در محل آدرس ثبتی انجمن به نشاني تهران، خ شریعتی، سه راهی قلهک، خ شهید بصیری، نبش کوچه باغ بانک تشكيل شد. بدنبال آن دستورجلسه قرائت و نسبت به موارد ذیل تصمیم گیری شد:

  ادامه مطلب...

  روزگار سخت پژوهش نفت در دولت دهم؟

  • مشاهده در قالب PDF

  دوران مسئولیت دولت دهم با فراز و نشیب بسیار به پایان رسیده است و این روزها کارنامه عملکرد وزارت‌خانه‌ها مورد نقد و واکاوی قرار می‌گیرد و می‌توان به پژوهش و فناوری وزارت نفت و شرکت‌های تابعه آن از جمله موارد بحث برانگیز در عملکرد دولت دهم اشاره کرد.

  ادامه مطلب...

  در گفت و گو با ایلنا مطرح شد: توقف سه ساله پژوهش در حوزه نفت

  • مشاهده در قالب PDF

   

  تدوین نظامنامه پژوهشی در سال 89 تنها به توقف سه ساله در پژوهش های صنعت نفت منجر شد.
  روح الله شهیدی پور نایب رییس هیات مدیره انجمن شرکت‌ها و موسسات پژوهش نفت، گاز و پتروشیمی ایران در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به وضعیت بغرنج پژوهش در صنعت نفت اظهار داشت: وضعیت امروز پژوهش در صنعت نفت به تدوین و ابلاغ نظامنامه پژوهش صنعت نفت در سال 89 برمی گردد، این نظامنامه از لحاظ محتوایی و چهارچوب موجه است اما به دلیل اجرا توسط افراد فاقد تخصص باعث بروز مشکلات امروز این حوزه شده است. ادامه مطلب...

  فراخوان عمومی شناسایی شركت ها‍‍‍،مراكز تحقیقاتی ، دانشگاهی و شركت ها‍‍‍ی توسعه دهنده واجد شرایط جهت اجرای طرح های پژوهشی

  • مشاهده در قالب PDF

  آقای دکتر مقدم

  پژوهشگاه صنعت نفت در نظر دارد جهت انجام طرح های پژوهشی نسبت به شناسایی مجریان واجد شرایط اقدام  نماید.

  ادامه مطلب...

صفحه 1 از 2