صادرات ٤٧٨ هزار تن گوگرد پالایشگاه هاشمی نژاد

 • مشاهده در قالب PDF

صادرات ٤٧٨ هزار تن گوگرد پالایشگاه هاشمی نژاد

شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در ١١ ماه امسال ٤٧٨ هزار تن از گوگرد تولیدی خود را صادر کرده است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با بیان این که این شرکت به عنوان بزرگترین تولید گننده گوگرد کشور شناخته می شود به خبرنگار شانا گفت: در بازه زمانی یادشده، ٥٦٢ هزار تن گوگرد در این شرکت تولید شده که گوگرد گرانول تولیدی ٥٢٨ تن و گوگرد بنتونیتی تولیدی نیز شش هزار و ٣٢٩ تن بوده است.

 • ناصر اسلامی افزود: میزان گوگرد صادراتی ٤٧٨ هزار تن، فروش گوگرد داخلی ١٣٥ هزار تن، گوگرد دانه بندی ٤٥٥ تن و کود گوگرد بنتونیتی نيز یکهزار و ٩١٤ تن بوده است.

  دریافت بیش از ١٣ میلیارد مترمکعب گاز ترش

  مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در ادامه از دریافت ١٣ میلیارد و ٧٨٢ میلیون مترمکعب گاز ترش از مناطق عملیاتی خانگیران خبرداد.

  وی اظهار کرد: در ١١ ماه امسال، یک میلیارد و ٤٤١ میلیون مترمکعب گاز از مخازن شوریجه و گنبدلی دریافت شده است.

  اسلامی تصریح کرد: گاز ذخیره شده در مجتمع ذخیره سازی شوریجه ٥٧٥ میلیون متر مکعب بوده که این مهم برای نخستین بار در شمال شرق کشور صورت گرفته است.

  وی همچنین به میزان تولید مایعات نفتی پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در ١١ ماه امسال اشاره کرد و گفت: در این مدت ١٢٨ میلیون لیتر انواع مایعات نفتی در این مجتمع تولید شده است.

  مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد تاکید کرد: در زمستان سال جاری تولید پایدار گاز به معنای واقعی صورت گرفته است و از مشترکان گاز که با صرفه جویی و مصرف بهینه ما را در فصل زمستان یاری کردند تشکر می کنیم.

  به گزارش شانا، گاز مورد نیاز شش استان در شمال و شمال شرق کشور توسط شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد تامین می شود.